گردنبند لعل قرمز نمایش بزرگتر

گردنبند لعل قرمز

345

محصول جدید

گردنبند لعل قرمز - تهیه شده از سنگ لعل قرمز

کد : 345                     

در صورت استفاده از روش بالا(پرداخت درب محل) محصول شامل تخفیف نمی شود و هزینه پست برای تمامی کالا گرفته می شود و بعضا قیمت محصول هم بالاتر می باشد. اما در صورت خرید از خود سایت لینک زیر (افزودن به سبد خرید ) محصول شامل تخفیفات از جمله ارسال رایگان برای خرید بالای 100 هزار تومان می باشد.

جزییات بیشتر

790,000 ریال بدون مالیات.

25 قلم

نوع سنگسنگ لعل قرمز
کاربریزنانه
وزن-
خواصخاصیت اصلی لعل می‌بایست که به عزت و اقتدار و هیبت برای حامل آن در نزد جمیع خلایق و علی‌الخصوص بزرگان اشاره نمود

مدال نقره
مناسب برای خانم ها
نگین لعل قرمز
لعل طبیعی سنگ جواهری است که در دنیای جواهرات تجاری ، به اندازه یاقوت سرخ شناخته شده نیست، اما گوهریست که تبدیل به یکی از سنگ های مورد علاقه های تاجران سنگ های قیمتی و گردآورندگان گوهر شده است
اما در خاصیت اصلی لعل می‌بایست که به عزت و اقتدار و هیبت برای حامل آن در نزد جمیع خلایق و علی‌الخصوص بزرگان اشاره نمود. بنده سه تأثیر از خواص این سنگ که برکت، ازدیاد مال و هیبت هستند را شخصاً تجربه نموده‌ و یا مشاهده کرده‌ام و در حال حاضر به عنوان انگشتری از لعل طلا استفاده می‌کنم.
یک لعل مرغوب باید بتواند رنگ عسلی زیبایی منعکس کند. این جواهر طیف متفاوتی از رنگ‌ها دارد که شامل سایه های قرمز، آبی، سبز، زرد، نارنجی و قهوه ای است. لعل آبی و سبز یا نوع سفید بی‌رنگ لعل رابطه ای با سیاره‌ی راهو ندارند. لعل تابناک و خالص، رنگ، درخشندگی و جلوه ای عالی دارد که تأثیرات منفی سیاره‌ی راهو را خنثی می‌کند و اگر راهو موقعیتی مناسب داشته باشد، این جواهر ترس را برطرف می‌کند، شافیت ذهن ایجاد می‌کند و باعث رشد معنوی می‌شود.

محصولات هم شاخه